2026-79: Stadtbahn U79, Duisburg Wanheimerort, Düsseldorfer Straße Barrierefreier Ausbau der Haltestelle Grunewald Betriebshof

Duisburg, Saksa | Duisburger Verkehrsgesellschaft AG
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: Umpeutunut | 12.8.2026 10:00 Alkuperäinen ilmoitus

Die Duisburger Verkehrsgesellschaft AG plant gemeinsam mit der Stadt Duisburg/ Amt für Stadtplanung und Projektmanagement, mit finanzieller Unterstützung des Bundes und Landes Nordrhein- Westfalen, den barrierefreien Ausbau der Stadtbahnlinie U79, auf der Düsseldorfer Straße in Duisburg Wanheimerort.

Ilmoitusnumero 550783-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Radanrakennustyöt (45234116)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Duisburger Verkehrsgesellschaft AG
Duisburg
moellensiepj@dvv.de
https://ted.europa.eu/de/notice/-/detail/550783-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED