Изготвяне на Доклад за договорени процедури при изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0044-С01 от 10.12.2025 г. по проект „Нов модел на интегрирана здравна грижа за деца в Югоизточния регион“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“

гр.Казанлък, Bulgaria | ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 26.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 25.8.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Целта на настоящата обществена поръчка е избор на Сертифициран одитор които ще изготви Изготвяне на Доклад за договорени процедури при изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0044-С01 от 10.12.2025 г. по проект „Нов модел на интегрирана здравна грижа за деца в Югоизточния регион“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“

Ilmoitusnumero 516324-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Tilintarkastuspalvelut (79212100)
EUVL S 142/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
гр.Казанлък
z.balevski@kazanlak.bg
https://ted.europa.eu//notice/-/detail/516324-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED