„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната и общинската транспортна схема по утвърдени маршрутни разписания от квотата на община Берковица и организиране и извършване на специализиран превоз на ученици по ученически автобусни линии и на децата, подлежащи на задължително обучение по обособени позиции”

гр.Берковица, Bulgaria | ОБЩИНА БЕРКОВИЦА
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 9.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 9.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната и общинската транспортна схема по утвърдени маршрутни разписания от квотата на община Берковица и организиране и извършване на специализиран превоз на ученици по ученически автобусни линии и на децата, подлежащи на задължително обучение по обособени позиции”
Обособена позиция 1: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии „София - Берковица“ „Монтана - Берковица“, „Берковица-Долни  Цибър“, „Берковица – Черкаски“ и „Монтана– Замфирово“; „Берковица – Бързия“, „Берковица – Бокиловци“, „Берковица – Костенци“; „Берковица – Пърличево“; „Берковица - Черешовица“; „I-ва градска линия“, „II-ра градска линия“, „III-та градска линия“, „IV-та градска линия“, „V-та градска линия“, „VI -та градска линия“, „VII -ма градска линия“, „VIII -ма градска линия“, „IX-та градска линия“, „X-та градска линия“, „XI-та градска линия“, „XII-та градска линия“ и „XIII-та градска линия“;
Обособена позиция № 2: „Организиране и извършване на специализиран превоз на ученици, подлежащи на задължително обучение за учебната 2026/2027 година, с автобус, съгласно маршрутно разписание за всеки учебен ден по графика за учебното време за новата учебна 2026/2027 година, определен със заповед на министъра на образованието и науката“;
Обособена позиция № 3: „Организиране и извършване на специализиран превоз на ученици от гимназиален етап, съгласно Маршрутно разписание, одобрено с Решение № 844 от Протокол № 44/26.06.2026 г. на Общински съвет – Берковица и Решение № 837 от Протокол № 44/26.06.2026 г. на Общински съвет – Берковица : автоспирка кв. „Раковица„ – автоспирка Битов комбинат, с автобус, за времето от 15 септември 2026 до приключване на учебните занятия през 2027 г., за всеки учебен ден по графика за учебното време за новата учебна 2026/2027 година, определен със заповед на министъра на образованието и науката“ ;

Забележка: На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП възложителят възлага обособени позиции с наименования, както следва:
-Обособена позиция № 4: „Организиране и извършване на специализиран превоз на ученици подлежащи на задължително обучение за учебната 2026/2027 година, с автобус, за времето от 15 септември 2026 до приключване на учебните занятия през 2026 г., за всеки учебен ден по графика за учебното време за новата учебна 2026/2027 година, определен със заповед на министъра на образованието и науката, съгласно Маршрутно разписание, одобрено с Решение № 843 от Протокол № 44/26.06.2026 г. на Общински съвет – Берковица и Решение № 837 от Протокол № 44/26.06.2026 г. на Общински съвет – Берковица: кв. „Беговица„- ж.к. „Заряница„- III ОУ гр. Берковица – I ОУ гр. Берковица - ж.к. „Изгрев“ – II ОУ“  с прогнозна стойност – 6 400,00  / шест хиляди и четиристотин/ евро без ДДС;
Обособена позиция № 5: „Организиране и извършване на специализиран таксиметров превоз на ученици, подлежащи на задължително обучение за учебната 2026/2027 година, с таксиметров автомобил, съгласно маршрутно разписание за всеки учебен ден по графика за учебното време за новата учебна 2026/2027 година, определен със заповед на министъра на образованието и науката.“ с прогнозна стойност – 14 986,80  /четиринадесет хиляди деветстотин осемдесет и шест евро и осемдесет евроцента/ евро без ДДС;
Обособена позиция № 6: „Организиране и извършване на специализиран превоз на деца и ученици, подлежащи на задължително обучение за учебната 2026/2027 година съгласно изготвен и подаден за финансиране проект: „Достъпна и качествена образователна среда за всяко дете“ по Национална програма „Подпомагане на общините за образователна десегрегация” - 2026 г., с автобус, съгласно маршрутно разписание за всеки учебен ден по графика за учебното време за новата учебна 2026/2027 година, определен със заповед на Министъра на образованието и науката“ с прогнозна стойност – 15 103,76  /петнадесет хиляди сто и три евро и  седемдесет и шест евроцента/ евро без ДДС по реда, валиден за индивидуалната стойност на всяка една от тях, а именно чрез директно възлагане по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.

Ilmoitusnumero 553263-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Tieliikennepalvelut (60100000)
EUVL S 152/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot ОБЩИНА БЕРКОВИЦА
гр.Берковица
dimitrov.t@berkovitsa.com
https://ted.europa.eu//notice/-/detail/553263-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED