„Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”

гр. Велинград, Bulgaria | "СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД
Julkaistu 3 viikkoa sitten | 12.8.2026 Määräaika: 1 viikko kuluttua | 11.9.2026 23:59 Alkuperäinen ilmoitus

Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва:
ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС;
ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС;
ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23  евро без ДДС;
ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС.
Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС;
Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 409,03 евро без ДДС;
Други хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 2 024,36 евро без ДДС.
Хляб, произведен съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 1 500 евро без ДДС.

Ilmoitusnumero 562773-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Kasvikset, hedelmät, pähkinät (03220000)
EUVL S 155/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot "СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД
гр. Велинград
vita_velingrad@b-trust.org
https://ted.europa.eu//notice/-/detail/562773-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED