ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΕΡΕΥΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΙΚΗ ΔΥΣΤΡΟΦΙΑ (12/2026)

Λευκωσία, Kypros | Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής Κύπρου
Julkaistu 1 kuukausi sitten | 23.7.2026 Määräaika: Umpeutunut | 25.8.2026 11:00 Alkuperäinen ilmoitus

ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΕΡΕΥΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΙΚΗ ΔΥΣΤΡΟΦΙΑ (12/2026)

Ilmoitusnumero 512652-2026
Ilmoitusta kuvaavat CPV-Koodit Siivous- ja puhdistuspalvelut (90910000), Siivouspalvelut (90911200)
EUVL S 141/2026
Ilmoitustyyppi Hankintailmoitus (tarjouspyyntö)
Aluekoodi
Osoitetiedot Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής Κύπρου
Λευκωσία
peterp@cing.ac.cy
https://ted.europa.eu/el/notice/-/detail/512652-2026
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on lähetettävä
Liitteet
Lähde TED